Nasz zespół

Umów wizytę

Psychoterapeuci

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z zakresu: psychologii, psychoterapii i diagnozy psychologicznej.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z zakresu: psychologii, psychoterapii i diagnozy psychologicznej. Celem, który stawiamy sobie w naszej pracy jest wsłuchanie się w indywidualną historię osoby, jej trudności, problemy, ale i oczekiwania, by zaproponować i zrealizować najskuteczniejszy z możliwych proces terapeutyczny. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia możesz rozpocząć pracę nad pełniejszym rozumieniem siebie i zmaganiem się z problemami w twoim życiu.

Komu pomagamy?

Oferujemy specjalistyczną pomoc dla osób dorosłych, którzy:

  • Chcą głębiej rozumieć siebie i swoje relacje z bliskimi
  • Poszukują swojej tożsamości lub pragną pogłębić świadomość siebie i wspomóc swój rozwój wewnętrzny
  • Mają poczucie, że nie radzą sobie z trudnościami, stratami, stresem
    doświadczyły nadużycia lub nie mogą uporać się z traumatycznym doświadczeniem
  • Potrzebują profesjonalnego wsparcia w zmaganiu się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, osobowościowymi, psychosomatycznymi, odżywiania
  • Doświadczają kryzysu psychologicznego
  • Szukają pomocy w zmianie swojego życia

Nasi terapeuci

Psychoterapeutka

Ewelina Stonawska

Jestem psychologiem, absolwentką Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Od 9 lat pracuję w Krakowskim Zespole Zdrowia Psychicznego „Medinorm”, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową.
Psychoterapeutka

Justyna Ziarkowska

Jestem wykwalifikowaną psychoterapeutką psychodynamiczną z siedemnastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu indywidualnej psychoterapii osób dorosłych i dzieci. Psychoterapia jest jedną z moich największych pasji. Dziś, po wielu latach spotkań, nadal wsłuchując się uważnie w każdą, w pewien sposób podarowaną mi historię, staram się towarzyszyć pacjentom tak, by mogli doświadczyć wsparcia i dokonać zmiany.
Psychoterapeutka

Ewelina Jarzębak

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim, obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Psychoterapeutka

Karolina Socha

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Moja aktywność zawodowa rozgrywa się w dwóch obszarach: psychoterapii oraz diagnozy neuropsychologicznej. Ukończyłam również szkolenie w zakresie psychoterapii w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w krakowskim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.
Coach

Daria Dobosz-Piotrowska

Jestem psychologiem, doradcą zawodowym i coachem. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, doradztwo zawodowe w Wyższej Szkole Europejskiej oraz Akademię Coachingu organizowaną przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
Specjalistka psychologii klinicznej, psychoterapeutka

Małgorzata Franczyk

Posiadam 15-letnie doświadczenie zawodowe. Pracując w różnych placówkach, miałam możliwość uczyć się teorii i praktyki zawodów psychologa i psychoterapeuty w różnych obszarach psychologii.
Psychoterapeutka, mediator rodzinny, psycholog transportu

Aleksandra Jędrol

Pracuję indywidulanie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 12 roku życia. Prowadzę także konsultacje oraz psychoterapię dla par. Pomagam w uporaniu się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, psychosomatycznymi, zaburzeniami odżywiania oraz osobowości.