Psychoterapeutka

Ewelina Jarzębak

Ewelina Jarzębak

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim, obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie w pracy psychoterapeuty zdobywałam poprzez praktyki i staże, między innymi w Środowiskowym Domu Samopomocy Krakowskiej Fundacji „Hamlet”, na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie oraz na oddziale dziennym psychiatrycznym w Centrum Zdrowia Psychicznego ProVita. Obecnie współpracuję z Krakowskim Zespołem Zdrowia Psychicznego „Medinorm”, w którym prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz przeprowadzam diagnozy psychologiczne.

Od lat jestem ukierunkowana na psychodynamiczne rozumienie psychiki człowieka. Pomagam pacjentom dostrzec ich uczucia, motywacje i konflikty wewnętrzne, które tkwiąc w nieświadomości, są jednocześnie zablokowane i przyczyniają się do zaburzeń w funkcjonowaniu psychicznym. W procesie psychoterapeutycznym bardzo istotna jest dla mnie relacja z pacjentem, gdyż to właśnie w niej dochodzi do wyzwolenia wspomnianych konfliktów wewnętrznych. Dopiero to pozwala na wypracowanie korzystnej i trwałej zmiany.

Pracuję z osobami, które doznają różnego rodzaju kryzysów życiowych, nie radzą sobie z nadmiernym stresem, mają problemy adaptacyjne, stany depresyjne oraz lękowe. Do kontaktu zapraszam też wszystkich tych, którzy odczuwają w swoim życiu pustkę, czują się zagubieni, przeżywają ciągły niepokój, nie są zadowoleni ze swojego codziennego funkcjonowania.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam na wstępne konsultacje, które pomogą dobrać najbardziej odpowiednią formę terapii.

Umów wizytę