Psychoterapeutka, mediator rodzinny, psycholog transportu

Aleksandra Jędrol

Aleksandra Jędrol

Jeśli nasze myślenie zostaje złapane w pułapkę zniekształconych symbolicznych znaczeń, nielogicznego rozumowania i błędnych interpretacji, stajemy się w rzeczywistości ślepi i głusi.
Aaron Beck

Jako psycholog i psychoterapeuta podążam za słowami Aarona Becka – jednego z najwybitniejszych i najbardziej wpływowych psychoterapeutów wszechczasów. Podobnie jak on, uważam, że ludzie najbardziej cierpią nie z powodu tego, co ich spotyka, ale interpretacji tych wydarzeń, co w konsekwencji może powodować, iż nie są oni w stanie uwolnić się od dramatów, których doświadczyli. Moimi celem pracy psychoterapeutycznej jest korygowanie, poprawianie błędnych przekonań, odkrywanie tego, czego nie widzą oczy i nie słyszą uszy, aby nadać nowe, zdrowsze znaczenie temu, co nam się przydarza.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów magisterskich podjęłam studia podyplomowe na kierunku Mediacje i konflikty w rodzinie. Następnie ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu oraz Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając liczne staże, m.in. na oddziale psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, w Centrum Psychoterapeutycznym pracując z osobami cierpiącymi na zaburzenia nerwicowe, w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy SWPS w Warszawie oraz pracując jako psycholog w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Obecnie kontynuuję pracę psychoterapeuty oraz psychologa klinicznego w Poradni Zdrowia Psychicznego w Sosnowcu oraz w ramach prywatnej praktyki.

Pracuję indywidulanie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 12 roku życia. Prowadzę także konsultacje oraz psychoterapię dla par. Pomagam w uporaniu się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, psychosomatycznymi, zaburzeniami odżywiania oraz osobowości. W mojej pracy kieruję się przede wszystkim empatią oraz budowaniem relacji opartej na zrozumieniu, indywidualnym podejściu do każdego problemu. Ważne jest dla mnie stworzenie dla osoby będącej w procesie psychoterapii poczucia zaufania i bezpieczeństwa.

Zapraszam osoby potrzebujące pomocy w rozwiązaniu swoich problemów na wizytę konsultacyjną, podczas której omówimy odpowiednią formę współpracy.

Umów wizytę