Psychoterapeutka

Justyna Ziarkowska

Justyna Ziarkowska

„Cud dzieje się w granicach między ludźmi i jego sprawcą jest pacjent, nie terapeuta. Zręczność i artyzm terapeuty polegają na umiejętności zachowania prostoty, dzięki której coś może się wydarzyć. Innymi słowy, terapeuta najpierw oczyszcza teren dla korzystnej zmiany, potem stara się nie przeszkadzać.” – H.S. Sullivan

Witam Cię. Jeśli tu jesteś, rozważając skorzystanie z pomocy psychoterapeuty lub szukając wsparcia dla osoby Ci bliskiej, chcę Ci opowiedzieć coś o psychoterapii.

Psychoterapia to niezwykłe doświadczenie . To spotkanie. Decyzja o tym, że chcesz coś zmienić. Być może doświadczasz emocji, które paraliżują twoje działanie lub trudności, które odczuwasz jako nie do przezwyciężenia. Może cierpisz z powodu długotrwałego stresu, niepokojących objawów lub przeżywasz zagubienie i osamotnienie? Może doświadczyłaś(łeś) lub doświadczasz ważnej straty lub masz konkretny problem, dla którego nie znajdujesz rozwiązania? Może w poczuciu bezradności obserwujesz trudności kogoś bliskiego? A może jesteś zainteresowana(ny) poznaniem siebie i samorozwojem? Niezależnie od powodu dla którego tu trafiłaś(łeś), wiedz, że psychoterapia może być cennym doświadczeniem. Procesem, który pozwala uporać się z bolesnymi, niepokojącymi i blokującymi wewnętrznymi stanami, niosąc samowiedzę i rozwój. Pamiętaj, że w gabinecie psychoterapeuty to Ty jesteś najważniejszą osobą, a w trakcie Waszego spotkania możesz i powinnaś(neś) doświadczyć wsparcia, ulgi, zrozumienia i zmiany.

Jestem wykwalifikowaną psychoterapeutką psychodynamiczną z siedemnastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu indywidualnej psychoterapii osób dorosłych i dzieci. Psychoterapia jest jedną z moich największych pasji. Dziś, po wielu latach spotkań, nadal wsłuchując się uważnie w każdą, w pewien sposób podarowaną mi historię, staram się towarzyszyć pacjentom tak, by mogli doświadczyć wsparcia i dokonać zmiany.

Zapraszam Cię do skorzystania z konsultacji, podczas której możemy omówić Twój problem i poszukać najodpowiedniejszej dla Ciebie formy pomocy.

Tel. 793 589 525

Konsultuję również języku angielskim.

Umów wizytę

Skontaktuj się z nami, aby umówić wizyte u wybranego terapeuty w dogodnym terminie.

Umów wizytę