Nasz zespół

Umów wizytę

Skontaktuj się z nami, aby umówić wizyte u wybranego terapeuty w dogodnym terminie.

Umów wizytę
Psychoterapeuci

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z zakresu: psychologii, psychoterapii i diagnozy psychologicznej.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z zakresu: psychologii, psychoterapii i diagnozy psychologicznej. Celem, który stawiamy sobie w naszej pracy jest wsłuchanie się w indywidualną historię osoby, jej trudności, problemy, ale i oczekiwania, by zaproponować i zrealizować najskuteczniejszy z możliwych proces terapeutyczny. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia możesz rozpocząć pracę nad pełniejszym rozumieniem siebie i zmaganiem się z problemami w twoim życiu.

Komu pomagamy?

Oferujemy specjalistyczną pomoc dla osób dorosłych, którzy:

  • Chcą głębiej rozumieć siebie i swoje relacje z bliskimi
  • Poszukują swojej tożsamości lub pragną pogłębić świadomość siebie i wspomóc swój rozwój wewnętrzny
  • Mają poczucie, że nie radzą sobie z trudnościami, stratami, stresem
    doświadczyły nadużycia lub nie mogą uporać się z traumatycznym doświadczeniem
  • Potrzebują profesjonalnego wsparcia w zmaganiu się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, osobowościowymi, psychosomatycznymi, odżywiania
  • Doświadczają kryzysu psychologicznego
  • Szukają pomocy w zmianie swojego życia

Nasi terapeuci

Psychoterapeutka

Ewelina Stonawska

Jestem psychologiem, absolwentką Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Od 7 lat pracuję w Krakowskim Zespole Zdrowia Psychicznego „Medinorm”, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową.
Psychoterapeutka

Justyna Ziarkowska

Jestem wykwalifikowaną psychoterapeutką psychodynamiczną z siedemnastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu indywidualnej psychoterapii osób dorosłych i dzieci. Psychoterapia jest jedną z moich największych pasji. Dziś, po wielu latach spotkań, nadal wsłuchując się uważnie w każdą, w pewien sposób podarowaną mi historię, staram się towarzyszyć pacjentom tak, by mogli doświadczyć wsparcia i dokonać zmiany.